Falowniki SMA – bardzo dobre rozwiązania dla instalacji fotowoltaicznych.

  • -

Falowniki SMA – bardzo dobre rozwiązania dla instalacji fotowoltaicznych.

Category : Bez kategorii

SMA SOLAR tTECHNOLOGY to światowy lider w fotowoltaice, opracowuje i produkuje falowniki oraz monitoring do systemów fotowoltaicznych. Jest to zdecydowanie najlepsza firmy oferująca falowniki pod względem jakości/ceny. Po raz czwarty rzędu SMA SOLAR TECHNOLOGY została uznaną za najbardziej preferowaną marką falownika na świecie, w tym dystrybutorów, deweloperów i hurtowni fotowoltaicznych.

sma
Na szczególną uwagę zasługują inwertery do niewielkich instalacji serii Sunny Boy. Inwerter Sunny Boy dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wyjściowego i prądu wyjścia są kompatybilne z praktycznie wszystkimi panelami fotowoltaicznymi na rynku, dając jednocześnie bardzo wysoką efektywność pracy. Seria Sunny Boy nie jest oparta na transformatorach, a sprawność jest bardzo duża, bo wynosząca aż 96 %.

sunny-boy-1-5

Dzięki zastosowaniu technologii multistrumieniowej uzyskuje się optymalną wydajność przy częściowym zacienieniu paneli. Kolejną zaletą falowników jest współpraca z siecią energetyczną, polegająca na wykorzystywaniu sieci przy braku wystarczającej mocy pochodzącej z paneli. Dodatkowym atutem serii Suny Boy jest możliwość samodzielnego przesyłania danych do portalu Sunny Portal, gdzie zbierane są wyniki działa systemu fotowoltaicznego od chwili jego podłączenia.

Falowniki SMA serii Sunny Boy są dostępne od niedawna w naszym sklepie internetowym www.sklepelektryka24.pl, bezpośredni link do falowników SMA:

http://www.sklepelektryka24.pl/falowniki-solarne.html