Nowe Przetwornice Przeznaczone Do PV

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o nowej serii produktów przeznaczonych do fotowoltaiki dostępnych od teraz w naszym sklepie www.sklepelektryka24.pl. Są to przetwornice solarne firmy VOLT seria S bedące zasilaczem awaryjnym korzystającym z paneli PV lub akumulatorów 24V, wykorzystywanym do zasilania urządzeń wymagających napięcia przemiennego 230V.

sinus PRO 3000 S

W jednej obudowie przetwornicy serii S znajduję się automatyczny stabilizator napięcia sieciowego AVR, prostownik sieciowy do łądowania akumulatorów, regulator solarny PWM do ładowania akumulatorów z zestawu paneli słonecznych oraz przetwornica SINUS oparta na tranformatorze toroidalnym.

Transformator Toroidalny w Przetwornicach Serii S

Zastosowany w budowie zasilacza transformator toroidalny kompensuje różną moc bierną odbiorników (można łączyć obciążenia pojemnościowe, indukcyjne oraz rezystancyjne) oraz bardzo elastycznie reaguje na przeciążenia (rozruch pomp, kompresorów, silników). Przetwornica może działać w trybie UPS, co zapewnia ciągłą i bezproblemową pracę dmuchaw, podajników, pomp i innych urządzeń.

Solidna i Elegancka Obudowa

Seria S posiada solidną i elegancką obudowę i dodatkowo bezpośrednie wejście do paneli solarnych oraz przełącznik priorytetu trybu pracy solar / sieć.

sinus PRO 2000 S -2


Poza przetwornicami serii S przenaczonych dla fotowoltaiki dostępne są także, inne przetwornice o różnych zastosowaniach, zapraszamy gorąco do zapoznania się z naszą nową ofertą.