Falowniki SMA – Bardzo Dobre Rozwiązania Dla Instalacji Fotowoltaicznych

SMA SOLAR tTECHNOLOGY to światowy lider w fotowoltaice, opracowuje i produkuje falowniki oraz monitoring do systemów fotowoltaicznych. Jest to zdecydowanie najlepsza firmy oferująca falowniki pod względem jakości/ceny. Po raz czwarty rzędu SMA SOLAR TECHNOLOGY została uznaną za najbardziej preferowaną marką falownika na świecie, w tym dystrybutorów, deweloperów i hurtowni fotowoltaicznych.

sma

Inwerter Fotowoltaiczny Sunny Boy

Na szczególną uwagę zasługują inwertery do niewielkich instalacji serii Sunny Boy. Inwerter Sunny Boy dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wyjściowego i prądu wyjścia są kompatybilne z praktycznie wszystkimi panelami fotowoltaicznymi na rynku, dając jednocześnie bardzo wysoką efektywność pracy. Seria Sunny Boy nie jest oparta na transformatorach, a sprawność jest bardzo duża, bo wynosząca aż 96 %.

sunny-boy-1-5

Dzięki zastosowaniu technologii multistrumieniowej uzyskuje się optymalną wydajność przy częściowym zacienieniu paneli. Kolejną zaletą falowników jest współpraca z siecią energetyczną, polegająca na wykorzystywaniu sieci przy braku wystarczającej mocy pochodzącej z paneli.

Dodatkowym atutem serii Suny Boy jest możliwość samodzielnego przesyłania danych do portalu Sunny Portal, gdzie zbierane są wyniki działa systemu fotowoltaicznego od chwili jego podłączenia.

Falownik Sunny Boy w Ofercie SklepElektryka24.pl

Falowniki SMA serii Sunny Boy są dostępne od niedawna w naszym sklepie internetowym www.sklepelektryka24.pl, bezpośredni link do falowników SMA:

http://www.sklepelektryka24.pl/falowniki-solarne.html