Polskie Przetwornice – Nowe Produkty Dostępne

Z przyjemnością chcieliśmy poinformować że w naszym sklepie internetowym www.sklepelektryka24.pl pojawiły się polskie przetwornice napięcia produkowane od pierwszego do ostatniego elementu wyłącznie w Polsce przez firmę AZO DIGITAL.

ips-900-kopia

Azo Digital

Firma AZO DIGITAL jako firma technologiczna jest obecna w dziedzinie transportu kolejowego, drogowego i morskiego. Produkowane urządzenia, służące zmianie napięcia instalacji elektrycznej w pojazdach szynowych, ciągnikach i samochodach dostawczych oraz jachtach, łodziach motorowych, cechują się najlepszymi, autorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Doświadczona kadra inżynierska AZO Digital, stosując standardy jakości wynikające z posiadanej certyfikacji ISO9001:2008, wykonuje projekty urządzeń odpowiadające bieżącym potrzebom rynkowym. Wszystkie wytwarzane produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

W naszej nowej ofercie znajdują się przetwornice zarówno podwyższające jak i obniżające napięcie stałe DC oraz przetwornice zamieniające napięcie stałe 12/24 na napięcie przemienne 230 V o kształcie prostokątnym i sinusoidalnym.

pe-25


Serdecznie zapraszamy się do zapoznania z ofertą tych urządzeń na www.sklepelektryka24.pl lub w linku poniżej:

http://www.sklepelektryka24.pl/przetwornice-napiecia.html